Letnia Szkoła Kognitywistyki. Przedłużony termin zgłoszenia uczestnictwa

Letnia Szkoła Kognitywistki

Szanowni Państwo,

przychylając się do próśb wielu osób Komitet Organizacyjny zdecydował o przedłużeniu terminów zgłoszenia uczestnictwa w Letniej Szkole Kognitywistki do 25 sierpnia 2017 r.; do 7 września 2017 r. przedłużono termin uiszczenia opłat za uczestnictwo.

Zachęcamy do zgłaszania wystąpień w sesji studencko-doktoranckiej, choć w Letniej Szkole Kognitywistyki można uczestniczyć bez konieczności zgłoszenia referatu. Równocześnie uprzejmie przypominamy, że koszt pełnego uczestnictwa w Letniej Szkole Kognitywistyki wynosi 350 zł i obejmuje noclegi i wyżywienie. Zachęcamy również do uczestnictwa w Szkole bez noclegów i posiłków. Wówczas koszt uczestnictwa dla studentów i doktorantów wynosi 50 zł, a dla pozostałych uczestników – 100 zł.

Ramowy program Szkoły dostępny jest tutaj.

Kazimierz Dolny jest piękny i niepowtarzalny o każdej porze roku. Dzisiejszy Kazimierz uważany jest za perłę architektury polskiej, mekkę artystów oraz jeden z najważniejszych ośrodków turystycznych kraju. Dlatego też proponujemy Państwu fakultatywne przedłużenie pobytu w Kazimierzu już od wtorku, 19 września, nawet do niedzieli, 24 września.

Zapraszamy do Kazimierza Dolnego!